Junta Directiva

President

  • Àlex Costa Saénz de San Pedro

Ajuntament de Barcelona

e-mail: alexcostasaenz@gmail.com

Secretari

  • Raúl Ramos Lobo

AQR, Universitat de Barcelona

e-mail: rramos@ub.edu

Tresorera

  • Anna Matas Prat

Universitat Autònoma de Barcelona

e-mail: Anna.Matas@uab.cat

Vocals

  • Màrius Boada Pla

Ajuntament de Barcelona

e-mail: mariusboada@telefonica.net

  • Josep Mª Carreras Puigdengolas

Economista

e-mail: josepmcarreras@economistes.cat

  • Xavier Cuadras Morató

Idescat i Universitat Pompeu Fabra

e-mail: xcuadras@idescat.cat

  • Casimir de Dalmau Oriol

e-mail: cdedalmau@geaslp.eu

  • Vittorio Galletto

Institut d’Estudis Regionals i Metropolitans de Barcelona

e-mail: vittorio.galletto@uab.cat

  • Antoni Luna García

Universitat Pompeu Fabra

e-mail:  antoni.luna@upf.edu

  • Marta Masats Folgueras

Sociòloga i estadística

e-mail: mmasats@gmail.com 

  • Miquel Morell Deltell

PROMO Assessors Consultors

e-mail: mmorell@promoacsa.es

  • Àngels Santigosa Copete

Ajuntament de Barcelona

e-mail: asantigosa@bcn.cat

  • Francesc  Solé Parellada

Catedràtic emèrit de l’ UPC i Vicepresident de la Fundació CYD

e-mail: pacosole@telefonica.net